KPSS’de Taşlar Yerinden Oynuyor!

Türkiye’nin KPSS Yazarları AKADEMİK SÜREÇ markası altında buluştu.

Başta Ankara Olmak Üzere Türkiye’nin dört bir yanında uzun yıllardır görev yapan, KPSS’yi ve KPSS adaylarını iyi tanıyan bir kadro AKADEMİK SÜREÇ Yayınlarının çatısı altında bir araya geldi.

Akademik bilgiyi anlaşılır bir dil ile sunacak olan ve gereksiz bilgi yığınlarını değil, KPSS’de çıkma ihtimali en yüksek olan bilgiyi adaylarla paylaşmak üzere yola çıkan AKADEMİK SÜREÇ Yayınlarına ait ilk ürünler 15 Nisan’da seçkin kitabevleri ve kırtasiyelerdeki yerini alacak.

“Çıkmış Değil, Çıkacak Sorular”  şeklinde ifade edilen ve KPSS’nin şifrelerinin hediye edileceği lise/önlisans , lisans ve eğitim bilimleri deneme setleri için yayınevi görevlileri yoğun ilgi üzerine ön sipariş almaya çoktan başladı.

Deneme setlerindeki ÖSYM tarzı soruların yanı sıra adayların ilgisini özellikle setlerle birlikte hediye edilecek olan KPSS’nin Şifreleri adlı ürün çekiyor. Eğitimci-Yazar Oğuzhan ÜNAL’ın hazırladığı ve KPSS adayları tarafından büyük ilgi gören KPSS’nin şifrelerinde tam 108 farklı şifre öğrenmeyi kolaylaştırmak için adaylarla sunuluyor.

AKADEMİK SÜREÇ’in bir diğer iddialı ürünü ise % 100 Anlamlı Öğrenmeyi Sağlayan Bilgi Haritaları… İpuçları, anahtar sözcükler, karşılaştırma tabloları ve görsel özet konu anlatımı ile hazırlanan bu özgün çalışma, özellikle konuların tekrarı sürecinde oldukça işe yarar ve pratik bir ürün olarak dikkat çekiyor.  “Her şeyi bilmenize gerek yok. KPSS’de çıkacak olanları bilin yeter!” sloganıyla lansmanı yapılan AKADEMİK SÜREÇ Bilgi Haritaları da 15 Nisan’da raflardaki yerini alıyor.

Akademik Süreç hakkında detaylı bilgiyi www.akademiksurec.com adresinden edinebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.