Yıldız Tilbe Dinle

Şimdi Türkiyenin en çok dinlenen ilahi sanatçısı olan Abdurrahman önül hakkında bilgi vermek istiyorum. Abdurrahman önül ilahileri ilahi dinleyen arkadaşların en çok tercih ettiği ilahi sanatçımızdır. Abdurrahman önülün en çok beğendiğim ilahileri kerbela ve medine gülü ilahisidir. Bu sanatçımıza ait ilahileri dinlemek isterseniz Abdurrahman önül ilahileri dinle adresine ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ilahilere yorum yapabilirsiniz.

Ahmet kaya türkiye en çok dinlenen  şarkıcıların arasında yer almaktadır.Hayatını kaybetmiş olmasına rağmen hala geniş bir kitle tarafından hala dinlenmektedir.Ahmet Kaya Şarkılarının hepsi birbirinden güzel hepsi
birbirinden farklıdır. Ahmet kaya dinlemek isteyen ziyaretçilerimizi sitemize bekliyoruz.Kum gibi , Şafak türküsü gibi eserler hayranları tarafından en çok dinlemekte olan eserleridir. Ahmet kaya şarkıları dinlemek isterseniz lütfen sitemizi ziyaret edin.

Yıldız tilbe dinlemek isterseniz eğer yıldız tilbe şarkıları adresine geçiş yapabilirsniz.Şuan yanımda olsan sana neler söylerdim gibi şarkılarını dinleyerek kendinizden geçebilirsiniz.

Trafik cezası mı yediniz cezalarınızı sorgulamak mı istiyorsunuz Trafik cezası sorgulama adresine girin diyoruz…

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.