Tavsiye siteler

İnternet aleminde çok değersiz ve çok değerli siteler vardır. Bende bugün sizlere bu önemli sitelerden sizlere söz etmek istiyorum arkadaşlar. Günümüzde kaliteli ve doğru bilgileri veren siteler çok nadir bulunmaktadır. İşte o siteler.

Tarım sitesi: Tarım veya ziraat, bitkisel ve hayvansal ürünlerin üretilmesi, bunların kalite ve verimlerinin yükseltilmesi, bu ürünlerin uygun koşullarda muhafazası, işlenip değerlendirilmesi ve pazarlanmasını ele alan bilim dalıdır. Diğer bir ifade ile, insan besini olabilecek ve ekonomik değeri olan her türlü tarımsal, hayvansal ürünün bakım, besleme, yetiştirme, koruma ve mekanizasyon faaliyetlerinin tamamı ile durgun sularda veya özel alanlarda yapılan balıkçılık faaliyetlerinin tümüne tarım nedir.

Araba oyunları sitesi: Çocukların severek ve eğlenceli bir şekilde keyifle oynadıkları oyunları artık bir arada görmek münkün arkadaşlar. Araba oyunları deyince yıllardır akla ilk gelen site olan araba oyunlari tutkunlarının sanal dünyada biraz olsun eğlenceli vakit geçirmek isteyebileceği bir sitedir.

Dantel sitesi: Annelerimizin evlerini ve eşyalarını süslemek amacı ile icad ettiği ama daha sonraları işin çığrından çıkıp, her bulduğu eşyanın üzerine örtülmesi sebebiyle bir çılgınlığa dönüşüverdiği ama aslında onlar için bir terapi hizmeti de veren yegane sanat aracına dantel nedir arkadaşlar.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.