Panasonic Klimalar

Panasonic Klima, yüksek derecede verimli ve ihtişamlı yeni modern tasarımlarıyla oda konforunuzu zerafetle buluşturuyor. Panasonic klimanın yeni tasarımın öne çıkan özelliği, şık ve yatay eğimli gövde.

Gövdenin merkezindeki eğim Panasonic klimanın içerisindeki karmaşık ve yüksek performanslı mekanizmaları şık bir biçimde gizlemektedir. Zarif kenar bölgeleri ise Panasonic klimanın zarif tasarımını öne çıkarıyor. Panasonic Klimanın bu tasarım şekli gerçek anlamda her oda dekorasyonu ile uyumlu bir şekil alarak ortamı çekici kılıyor.

Panasonic klima odada kaç birey olduğunu ve hareketlilik seviyesini algılayabilmektedir. Performansını da buna göre ayarlayan yeni sistemi sayesinde enerji tüketiminin en düşük seviyede kalmasını sağlamaktadır.

Eco Patrol özelliği Inverter Plus sistemiyle birlikte %71 oranına kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Süper sessiz çalışan klimalarımız hem ailenizin hem de sizin berrak ve tertemiz havayı solumasını garanti eder. Panasonic klimalar bakteri, virüs, toz ve rahatsız edici kokuları ortadan kaldıran ve odadaki nem oranının gereğinden fazla düşmesini engelleyen E-ion plus arıtma sistemi gibi özelliklere sahiptir. Yüksek performans, şık tasarım ve enerji tasarrufu sağlayan Panasonic Klima fiyatları ile de uygundur.

Panasonic klimaları sektörün en üst sıralarında yer alan olağanüstü enerji tasarrufu performansına sahip olduğunu söylemeliyiz. Bu özelliğiyle elektrik tüketimini ve karbon salınımını büyük ölçüde azaltır, çevre dostu bir kullanım sağlar. Yeni Panasonic Klimalar en yüksek enerji performansı sınıfı olan A Sınıfına üyedir. Bu, tüm Panasonic Klima modellerini elektrik faturasını düşünmeden her gün kullanabilmeniz demektir.

Profesyonel ekibimiz eviniz veya işyerinizin için uygun yer belirledikten sonra montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ekibimiz güleryüzlü hizmet anlayışı ile Panasonic Klima Servisi hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmakta ve verilen montaj, bakım, arıza hizmetlerine garanti vermektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.