Mobilya Seçimi Önemlidir

Bildiğiniz üzere nişan hazırlıklarım başladı, hatta bitti gibi. Ay sonu bir aksilik olmazsa nişanlanıyorum. Kısmetse de Eylül’de düğün yapacağız. Elbette bu tatlı koşuşturma içinde çeyiz üzerine pek çok bilgi sahibi oldum, ayrıca gelinlik, damatlık, bindallı gibi konularda da uzmanlaştım. Daha çok zaman olmasına karşın mobilya ürünlerine de bakıyoruz. Elbette bir Bursa’ya yerleşene kadar aradan çok zaman geçer ve yeni yeni yatak odası modelleri, yemek odaları çıkacaktır ama şimdiden azar azar fikir sahibi olmanın kimseye zararı yok.

Mobilya sitelerini dolaşırken en çok ilgimizi çeken bölümler duvar ünitesi modelleri oluyor. Çünkü artık her evin vazgeçilmezi. Ayrıca salon takımları da çok çeşitlilik gösteriyor.

Salonu düşününce koltuk takımlarına bakıyoruz ve gerçekten geniş bir yelpaze var. Oturma grupları da keza öyle.

Benim büyüdüğüm evlerde kanepeler çok fazlaydı. Ben kendi evimde koltuk yerine kanepe kullanır mıyım bilmiyorum; ama çok özel kanepeler üretiyorlar. Hatta köşe takımlarını aratmayan kanepeler bile mevcut.

Zaman geçip çocuk çocuğa karıştığımız zamanda beşik, çocuk odaları, genç odaları, bebek odaları gibi çeşitlere de bakacağız. Onlarda gerçekten çok renkli ve hoş.

Ama biz bu sene sadece bir yatak alırız ya da bir baza. Çünkü baya eşyamız var. Yukarıda saydığım mobilya ürünlerimizi herhalde Varto’dan gidince alırız ama bakmak çok zevkli.

Gün gelir ek iş olarak bir ofis filan açarsam da ofis mobilyaları çeşitliliğinde kendimden geçebilirim sanırsam.

Mobilya çeşitleri gerçekten çok fazla ve çok güzel. Bence bakmakta almak kadar zevkli. 🙂

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.