Kpss’de Kopya Çekileceği Önceden Biliniyordu

kpssBugün egitimfakultesi.net’teki bir forum yazısı aracılığı ile memurlar.net’te bir üyenin Haziran ayının 19’unda açtığı bir konuyu gördüm. Konuda kişi Kpss 2009’da büyük bir kopya organizasyonun olacağını yazmış; ancak ne yazık ki kimse kişinin mesajını dikkate almamış. Ve olaylar ortada. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz ki kopya çekileceği önceden bilinmesine rağmen hiç bir şey yapılmıyor.

Konuda arkadaş aynen şöyle yazmış :

arkadaşlar lütfen bu konuda duyarlı olalım,sonuçta bu sınav hepimizin hayat mücadelesi ve bu mücadeleyi hakedenler kazansın lütfen.osym sınavdan önce bir önlem almazsa 100 lerce kişi hakkımıza girmiş olacak.lütfen herkes üzerine düşeni yapsın ve osym ye maille ya da tlf ulaşsın ve bu konuyu dile getirsin.

sırf elazığdan 40-50 kişi bingöle sınava girmek için gidecek ve bunların hepsi kulaklarına yerleştirecekleri chiplerle soruların cvplarını alacaklar.daha öncede yapıldı bu tarz şeyler.en yakın örneği ales.

osym nin yapması gereken tek şey bu chipleri farkeden bir cihazı sınav merkezlerinde bulundurmak.çok zor bişey değil yapılmayacak bişey de değil bu.

bu konuda herkesin hassas davranacağını umuyorum.herkese sınavda başarılar diliyorum.

doğud kapıda jandrma arama yapmalı…

Detaylar için ve yorumlar için lütfen TIKLAYINIZ.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.