Kpss Yaz Çalışma Kitapları

tn_filozofBir kpss kitabını elinize aldığınızda ne istersiniz? Ben bana sempatik gelmesini isterim; çünkü kitap elime aldığımda bana kendini sevdirirse o kitapla konulara çalışmam daha zevkli olur ve sıkılmadan konuları anlayabilirim.

Kpss alanında yıllarca hizmet vermiş olan Selim IŞIK’ta bu sene yeni kurmuş olduğu kpss akademesi olan Filozof Akademi ile kpss adaylarına yep yeni hizmetler sunmaya başladı.

Kpss piyasasına yeni bir firma olarak giren Filozof Akademi yenilikçi ve hizmete dönük olduğunu kuruluşunun ilk aylarında yaptığı “Kpss Yaz Çalışma Kitabı”

promosyonuyla destekledi.

Kpss Eğitim Bilimleri ve Kpss Genel Yetenek – Genel Kültür Yaz Çalışma kitaplarını kpss öğretmenlik adaylarına ücretsiz olarak gönderen Filozof Akademi çok güzel paylaşım yaptı.

Kitaplarda özellikle 2009 KPSS soruları üzerinde duran Filozof Akademi ayrıca en önemli konuları vurgulayan başlıklarla öğretmen adaylarına en önemli bilgileri sunmaya çalışmış. Konu anlatımlarına ve konu anlatımlarındaki ek bilgilendirmelere bakınca anlaşılması kolay anlatım hemen dikkat çekiyor.

Elbette bu yaz kitaplarından kusursuzluk beklemek yanlış olur. Çünkü yeni kurulan ancak geçmiş yıllardaki deneyimlerini çok kullanan bir editör grubu bu kısa sürede ancak bu kadar güzel bir yayın hazırlayabilirdi. Eminim ki süreç içerisinde hazırlayacakları konu anlatım kitapları, yaprak testler, deneme sınavlarıda bizlere kpss’de kılavuz olacak nitelikte olacaktır.

Sizlerde ücretsiz olarak dağıtılan Kpss Yaz Çalışma Kitaplarına sahip olmak istiyorsanız 0312 418 78 28 numaralı telefonu arayarak isteğinizi iletebilirsiniz.
Aradığınızda bilgiye www.egitimfakultesi.com veya www.egitimfakultesi.net adresinden ulaştığınızı söylerseniz yardımcı olacaklardır.Herkese kpss 2010 yolunda başarılar dileriz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.