Kombi Servis Karşıyaka – 444 14 94

Beyaz eşya terimini duyunca aklınıza ne geliyor ? Çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi gibi emaye kaplanmış ev eşyaları değil mi?
Günlük hayatınızda büyük yer kaplayan bu cihazların sözlük anlamı bu derece kolay olsa da hayatınızda oluşturdukları etkiler ve eksikliklerinde yaşadığınız sıkıntılar bu derece küçük değil. Dünya durmadan dönüyor ve teknoloji de aynı şekilde durmaksızın hızlanarak ilerliyor. Buna bağlı olarak da bu ürünlere duyulan gereksinim fazlalaşıyor, onlarsız bir ev hayatı akla gelemiyor. Canınız sıkıldığında izlediğiniz televizyonunuz bozulduğunda canınız hemen sıkılabiliyor.
Bir de arızanızın üstüne yanlış özel servisle cebelleşmek asla istemezsiniz. Karşıyaka Kombi Servis olarak sinirlerinizin bozulmamasına ve arızalarınızın dakik bir şekilde çözüme ulaşmasına en az sizin kadar önem veriyoruz.
Bir çağrı santrali canlandırın, günün her saati telefonun diğer ucunda. Bir teknik ekip hayal edin yaptığı işi severek uyguluyor ve sektöründe en iyi olmak için soluk almadan yenilikleri takip edip kendini geliştiriyor. Bu ikiliyi alın, üstlerine cep yakmayan ücret ve dakikliği ekleyin. Bu karışımı yakalayabileceğiniz tek numara 444 1 494. Ayrıca değiştirilen yedek parçalara ve işçiliğimize 1 sene garanti periyodu veriyoruz. Çağının bir adım ilerisinde servis felsefesiyle buluşmak için geç değil. Ailenize bir iyilik yapın ve bilinçli kitlenin içindeki yerinizi alın.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.