Karabük ve Kastamonu İhtiyaç Akademi Şubeleri Açıldı

KARABÜK VE KASTAMONU İHTİYAÇ AKADEMİ ŞUBELERİ AÇILDI.

 

Türkiye iki güzide eğitim kurumuna daha kavuştu. Eğitim Bilimlerinde fenomen haline gelen Eğitimci–Yazar Oğuzhan Ünal’ın genel koordinatörlüğünde Karabük ve Kastamonu’da KPSS hazırlık eğitimi vermek üzere İhtiyaç Akademi şubeleri açıldı.

 

KPSS’nin başladığı ilk yıllardan günümüze KPSS sektöründe yer alarak adaylara yol gösteren, ışık tutan Oğuzhan ÜNAL ve ekibi tarafından Kastamonu’da ve Karabük’te eş zamanlı olarak açılan İhtiyaç Akademi şubelerinin kaliteli eğitim, kapsamlı doküman ve kurumsal tecrübe ile bölgede büyük bir eksikliği giderdiği ifade ediliyor.

 

Eğitim Bilimlerinde Ankara İhtiyaç Merkez kadrosu ve Genel Kültür – Genel Yetenek’de tamamı KPSS kitabı yazarı uzman eğitmenlerden oluşan kadrosuyla Karabük ve Kastamonu İhtiyaç Akademi şimdiden adayların ilgi odağı haline geliyor.

 

Oğuzhan Hoca ve ekibi 5 yıl üst üste KPSS il birincisi, 2011’de Türkiye 12.si ve 2012’de Türkiye 3.sü çıkararak başarılarıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve Batı Karadeniz bölgesinde adayların takdirini kazanmıştı.

 

Ayrıca Oğuzhan Ünal ve ekibi; www.oguzhanhoca.com adresinde KPSS adaylarının işine yarayacak yüzlerce dokümanı her gün ortalama 5000 kişi ile ücretsiz paylaşarak KPSS adaylarına sanal ortamda da ışık tutmaya devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.