Kalitede Bir Numara – Arçelik Servis Hizmeti – 444 1 494

Beyaz eşya sektörünün gittikçe büyüdüğü günümüzde, bu cihazlar artık evlerimizin değişmezi durumundadır.Ev işlerinde en büyük yardımcımız olan beyaz eşyalarımız da ne yazık ki insanlar gibi zamana yenik düşebilirler.Devamlı, yanlış kullanılmaktan veya sadece şanssızlıktan ötürü oluşan aksaklıklar cihazlarımızın ömrünü kısaltabilir, onarım veya parça değişimi gereksinimi oluşturabilir. Profesyonel teknisyen ekibimiz sayesinde, bundan sonra beyaz eşyalarınızın sorun çıkarması yaşamlarınızı engellemeyecek.

Arçelik Servisi Hizmetinde Bir Numara!
Bilindiği gibi beyaz eşya sektöründe en önemli aksaklık, beyaz eşyanın kendisinden ziyade, arızanın tespit edilememesi veya çözümün hızlı bir şekilde halledilmemesidir.

Servisin gecikmesi, verilen servisin kalitesiz olması ve fahiş fiyatları, değiştirilen yedek parçanın düzgün çalışmaması gibi etkenler, arızanın kendisinden, çok daha fazla can sıkmaktadır.Bizler bu faktörlerin günlük yaşamınızı sekteye uğratmaması için telefonun diğer ucundayız. 7/24 erişebileceğiniz çağrı servisi çalışanlarımız siz müşterilerimizi hatasız teknik servis hizmetiyle tanıştırmak için ahizenin diğer ucunda hazır bekliyorlar.

Gece veya gündüz bırakacağınız arıza kayıtları anında değerlendirilecek, en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize en yakın mesafedeki gezgin özel servis vasıtamız sizlere ulaştırılacak ve probleminiz hemen çözüme ulaşacak ya da arızayla alakalı olarak bilgilendirilip en kısa süreli ve uygun çözüme yönlendirileceksiniz.Özel servis hizmetimizde işçilik ve yedek parçalarımız bir sene garantili olup, yapmanız gereken sadece 444 1 494’ü tuşlamaktır.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.