GAMZE ERTOGLU Kimdir ?

Gamze Ertoğlu 1980 yılının Kasım ayında İzmir ‘de doğmuş günümüzün parlayan bir yıldızıdır. İlk ve orta öğrenimini İzmir ‘de tamamlamıştır.

Başarılı bir ilköğrenim hayatı geçirmiştir. O yıllarda okul musamerelerine gönüllü katılarak ileride işi olacak mesleğe çocukluktan kendini hazırlamıştır.
Lise hayatına İzmir Kız Lisesinde devam etti.

Çok sosyal olan Gamze Ertoglu okuluna bir çok ödül kazandırmıştır. Folklor, Tiyatro , Sunum ve etkili diksiyonu sayesinde okulunda dikkat çekmiş , öğretmenlerinin de yönlendirmesiyle eğitimini bu yönde tamamlamaya karar vermiştir.

Üniversite eğitiminini Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde Sahne Sanatları bölümünde tamamlamıştır. 2. Üniversite olarak Radyo Televizyon bölümünü başka okulda bitirmiştir.
Eğitim hayatı biten Gamze Ertoğlu ilk iş deneyimini profesyonel kamera karşısında tecrübe etmiştir. Bir çok film yapımında yer almış ve almaktadır. Eş zamanlı olarak model mankenliği ve özel bir televizyonda asistanlık yapmaktadır.
Gamze Ertoglu sosyalleşmeye önem veren, yeni insanlar tanımaya özen gösteren genç bir yetenektir. Bu yüzden Facebookta Gamze ERTOGLU ismiyle fan sayfası açmıştır.
Yine sayın Ertoğlu twitter sayfası ile insan ilişkilerini kuvvetlendirmeye çalışmaktadır.
Eğer sizde Gamze hanımla tanışmak isterseniz GAMZE ERTOGLU blog sayfasından ona ulaşabilirsiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.