E-Devlet SSK Sorgulama ve SSK Hizmet Dökümü İşlemleri

SSK‘ya üye olan çalışanların son zamanlardaki en büyük sıkıntısı SSK Hizmet Dökümü ve SSK Sorgulama işlemleri.. Yeni E-Devlet sistemine geçilmesiyle beraber herşey tamamen değişti ve sorgulama konularında çok sıkıntılar yaşanıyor. Bu yazı altında SSK’lılara yardımcı olacağız, nasıl SSK Hizmet Dökümünüzü alacağınızı ve diğer SSK Sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınızı anlatacağız..

SSK Hizmet Dökümü

Eğer SSK Hizmet Dökümünüzü çıkarmak istiyorsanız, yeni sistemde hepsi tek bir çıta altında toplandı. Öncelikle trsorgulama.com‘un SSK Hizmet Dökümü sayfasını ziyaret ediniz, bu sayfadaki yönergeleri izleyerek kolay bir şekilde SSK Dökümünüzü sorgulayabilirsiniz..

SSK Sorgulama

SSK Sorgulama konusunda sistem çok değişti. Artık öncelikle PTT’den E-Devlet şifresi almanız gerekiyor. Bu işlem karşılığında 1 TL ödeyeceksiniz. SSK hakkında merak ettiğiniz diğer işlemler için SSK Sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bunun dışında SSK, Bağkur, Emekli Sandığı kurumları için her çeşit sorgulamalar ve destek almak için yine TRSORGULAMA.COM adresini ziyaret edebilirsiniz…

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.