E-devlet ile Online olarak SSK Hizmet Dökümü Çıkarma

Karışık E-Devlet ekranında SSK Hizmet Dökümü işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Hizmet Dökümü linkine tıkladıktan sonra açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifre’nizi giriyorsunuz. (Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT adresinden Nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak 1 TL karşılığında alabilirsiniz.). Ekranın sağ üst kısmında arama alanına ssk hizmet dökümü yazınız.

Değişen SSK Sorgulama sisteminde e-devlet şifresi ve tc kimlik numaranızla e-devlet sistemine giriş yaptığınız da SSK Sorgulama, Bağkur Sorgulama, Emekli Sandığı Sorgulama ve isteğe bağlı sigorta sorgulama işlemlerini kısa yolları için; WWW.TRSSKSORGULAMA.COM

Tüm SSK İşlemleri…
SSK Hizmet Dökümü sayfasından online olarak ssk işlemlerinizi TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle güncel Hizmet Dökümü’lerinizi gün, ay, yıl olarak toplam ssk hizmet dökümü detayını sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü almak için buraya tıklayın.

SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

Yeni e-devlet sorgulama sisteminde SSK Hizmet Dökümü sorgulama işlemi de diğer SSK Sorgulama işlemleri gibi 4 A Hizmet Dökümü başlığı altında ele alınmış.

Arama sonucunda 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak toplam Gün Sayınızı ve yıllara göre aylık sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümünü kısa yoldan almak için SSK Hizmet Dökümü. Size ait SSK Hizmet dökümlerinizde hangi tarihte ilk SSK Primlerinizin yatırılmaya başlandığını, yıl yıl ve ay ay olarak yatırılan ssk primlerinizin ayrıntılı hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca SSK Sorgulama Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü tc kimlik no ile sorgulama ve SSK Gün Dökümünü işlemlerini de yine bu sayfadan alabilirsiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.