Digitürk Film Paketi


DIGITURK Sinemayı evinize getiriyor. Ayda 1000 Film 100 yeni film ile artık vizyondaki filmler evinize geliyor.
Digitürk Film Paketi Ayda sadece 30,99 ödeyerek dünya sinemasındaki en seçkin en iyi filmleri evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz.Ayrıca 3 ay boyunca yarı fiyatına.

Digitürk Kurulum ücretsiz,Çanak+LNB+20m kablo+uydu alıcı bedava,aktivasyon ise sadece bir seferliğine kurulumda 20 tl bununla birlikte sinema paketi alan herkese 2012 yılına kadar HD kanallar ve HD kutu bedava. Sinemada ayda 60 lira yerine dopdolu kanallar.

Ve en güzel sinema kanlarlını sadece 30,99 a izleyin iyi seyirler…


Film Paketi ayda 30,99 TL
Üstelik yıl sonuna kadar HD hediye!Sadece 30,99 TL’ye Film Paketi’ne üye olun, yıl sonuna kadar HD kalitesinde ücretsiz izleyin.
• Ayda 1000’den fazla film!
• İlk 2 ay Lig TV ve tüm Keyif Paketleri açık!
• Kurulum ücretsiz!
• 1 yıl boyunca e-dergi üyeliği hediye!
Aktivasyon bedeli 10 TL

HD farkını hissedin! 5 kat daha net görüntü ve Dolby ses sistemi ile her detay evinizde.Film ve dizi keyfinden hayatta vazgeçmeyenlere.
Seçtiğiniz en az 2 Keyif Paketi’nin üzerine ister Film ister Dizi Paketi’ni ya da ikisini birden seçin, seçtiğinizi ödeyin.

TV’de ilk defa gösterimleriyle yılın en güçlü yapımları, izlenme rekorları kıran en yeni gişe filmleri HD kalitesinde Moviemax Premier HD’de! Kaçırdığınız dizileri Digiturk Web TV’de ücretsiz izleyin! Tüm zamanların en iyileri, bol ödüllü, bol yıldızlı beyazperdenin unutulmaz klasikleri, en ünlü yönetmenlerin başyapıtları HD kalitesinde! Adrenalin yükselten, heyecan dolu macera filmleri ve sınır tanımayan prodüksiyonlar Moviemax Speed’de! Geniş bir yelpazedeki filmlerin yanı sıra, çocuklara yönelik animasyonlar ile Moviemax Family, tüm aileye film keyfini doya
doya yaşatıyor! Avrupa ve dünya sinemasının en seçkin filmleri ve uluslararası festivallerin ödüllü filmleri, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle Moviemax Festival’de! Beyazperdenin unutulmaz filmlerinin adresi MGM ile geçmişten günümüze en iyiler karşınızda!

• 2’si HD olmak üzere toplamda 10 film kanalı.
• Her akşam her 15 dakikada bir yeni film.
• Orijinal dil ve Türkçe altyazı seçeneği.

Dram, aksiyon, bilimkurgu, polisiye ve komedi türünde, dünya televizyonlarında izlenme rekorları kıran yepyeni diziler evinizde!

• Taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için ”1 yıl paket üyelik taahhüdü” verilmesi gerekmektedir.
• Platin Paketlere üye olmak için en az

2 Keyif Paketi’ne sahip olmak zorunludur.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.