Bornova Baymak Servisi & Telefon: 348 98 98

Hiç kimse hayatında işlerin aksamasını istemez.Yaşamımızda mühim bir yerde olan beyaz
eşyalar onarıma ihtiyaç duyduğu zaman işlerimiz aksayabilir. Bornova Baymak servisi olarak görevimiz, hayatlarınızda bu denli ehemmiyetli olan beyaz eşyalarınız bozulduğu an sizleri memnun bırakacak servis hizmetini vermektir.

Bu sebeple beyaz eşya servis hizmeti sektöründe gerekli olan tüm donanımı bünyemizde barındırıyoruz.Yılların kazandırdığı deneyim sayesinde anladıkki sizlerin şikayet ettiği en önemli problem servis hizmetinin geç gelmesi.Beyaz eşyanız onarıma ihtiyaç duyduğu zaman çağrı merkezimizi arayıp arıza bildirim kaydı bıraktığınızda, anında çözüm için firmamız size çevredeki en yakın servis aracını yönlendirecektir.Bununla beraber servis hizmetini veren teknisyenlerimiz beyaz eşya alanında profesyonel olup, ilerleyen teknolojiyi devamlı takip ediyorlar.Gerekli bilgi ve donanıma sahip olmaları sayesinde yaşayacakları her türlü problem hakkında daha çabuk çözüm tespit edebiliyorlar.

Baymak Servis bir telefonla kapınızda!
Servis araçlarında en çok ihtiyaç duyulan parçaları bulundurarak ve beyaz eşyalarınızı evinizde,iş yerinizde hasarını gidererek en hızlı hizmeti kazandırmaya çalışıyoruz.
Bornova Baymak servisi olarak amacımız sizlerin sunulan servis hizmeti esnasında ve sonrasında memnuniyetini sağlamaktır. Servis hizmetinde değişen yedek parça ile işçilik bir yıl garantili olmakla beraber
personelimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanmanız için müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezini arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterlidir.Beyaz eşya onarımında nitelikli ve güvenilir hizmetin adresi 444 1 494.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.