2008-4 Kpss Kadrolarına İlave Yapıldı

ÖSYM yaptığı açıklama ile 2008-4 kpss yerleştirmeleri için kadrolara ilave yaptı ve bunu bir basın açıklaması ile duyurdu. Ayrıntılı bilgi ve basın açıklaması için =

BASIN DUYURUSU

(24 Aralık 2008)

2008-KPSS/4 TERCİH KILAVUZUNDAN

TERCİH YAPACAK ADAYLARIN DİKKATİNE!

1) KPSS-2008/4 tercih işlemleri 24 Aralık 2008 günü başlamış, Selçuk Üniversitesi ve Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü kadrolarının sonradan ilave edilmesi nedeniyle işlemler bir süreliğine durdurulmuş, yeni bildirilen kadrolar ilgili tablolara eklendikten sonra KPSS-2008/4 tercih işlemleri yeniden başlatılmıştır.

Tercih işlemleri durdurulmadan önce tercihlerini yapan adaylar, yeni eklenen kadroları da tercihleri arasına eklemek isterlerse durumlarını belirten bir dilekçeyle ÖSYM’ye başvurmalıdırlar.

2) KPSS-2008/4 yerleştirme sonuçları dahil olmak üzere; herhangi bir kadro veya pozisyona yerleştirilen adaylar, atamaları yapılsın ya da yapılmasın, daha sonra ÖSYM tarafından yapılacak personel yerleştirmesi için yerleştirildikleri 2008-KPSS puanı ile tercih yapamayacaklardır.

Bu nedenle adayların tercih işlemini tamamlamadan önce, sitemizde yayında olan 2008-KPSS/4 Tercih Kılavuzundan tercih etmek istediği tüm kadro ve pozisyonların koşullarını dikkatle incelemeleri, koşullarını taşımadıkları kadro ve pozisyonlardan tercih yapmamaları son derece önemlidir.

ÖSYM Başkanlığı

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.